Info o Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm Obrazy, rámy a tabule Dekornik

Popis produktu: Samolepky Dekornik udělají dětem v jejich pokojíčku radost. Rozverné motivy, příjemné barvy a k tomu navíc materiál, který není zdravý škodlivý a na dotek připomíná látku. Zkrátka ideální volba do každého dětského království ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm za skvělou cenu 1 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dekornik Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm Dekornik - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm Dekornik na zahradu

Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Dekornik, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dekornik
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
1 549 Kč
Dostupnost
19.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Dekornik

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dekorativní samolepící nástěnka Dekornik Black House With Stars, 57 x 40 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dekornik), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.