Info o Dekorační polštář ZUIVER EVI - hodnocení a parametry

Informace: Dekorační polštář ZUIVER EVI Dekorační polštáře Zuiver

Popis produktu:

Polštář ZUIVER EVI je skutečný designový unikát. Díky hravé kombinaci odstínů modré a zelené bude nepřehlédnutelným doplňkem každého stylového pokoje. Na svou výjimečnost upozorňuje také svým jedinečným ručním pletením technikou makramé.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Dekorační polštář ZUIVER EVI za skvělou cenu 1 082 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorační polštáře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dekorační polštář ZUIVER EVI

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Dekorační polštář ZUIVER EVI skvělá volba v kategorii Dekorační polštáře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dekorační polštář ZUIVER EVI od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dekorační polštář ZUIVER EVI}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dekorační polštář ZUIVER EVI mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dekorační polštář ZUIVER EVI Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dekorační polštář ZUIVER EVI, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dekorační polštář ZUIVER EVI Zuiver na zahradu

Dekorační polštář ZUIVER EVI Dekorační polštáře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dekorační polštář ZUIVER EVI i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 082 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dekorační polštář ZUIVER EVI na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548034068 z výroby
- produkt je v kategorii Dekorační polštáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dekorační polštář ZUIVER EVI Dekorační polštáře
Cena zboží
1 082 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dekorační polštáře Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dekorační polštář ZUIVER EVI) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548034068, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.