Info o De'Longhi SW12A.BK - hodnocení a parametry

Informace: De'Longhi SW12A.BK Kontaktní De'Longhi

Popis produktu: Elektrický gril De'Longhi SW12A.BK: SW12A.BK je kompaktní elektrický gril. Tradiční výrobce kvalitních grilů De Longhi pro vás nyní přináší i tohoto šikovného pomocníka. Jako nanejvýš praktické oceníte vysoce kvalitní odnímatelné nerezové plotýnky, které lze mýt v myčce na nádobí. Kromě toho jsou plotýnky propracované do posledního detailu. Příčný řez na vašich toastech bude odteď vždy precizně ostrý. Gril De Longhi SW12A.BK je uzamykatelný. Oceníte jistě i možnost jeho vertikálního skladování a úschovu kabelu obtočením kolem nožiček grilu. Klíčové vlastnosti grilu De Longhi SW12A.BKGril SW12A.BK v sobě zahrnuje elektrický grilPlotýnky z kvalitního nerezu lze mýt v myčce na nádobíBalení obsahuje 1 sadu plotýnek (grilovací)Gril obsahuje zamykatelný systémKonstrukce grilu umožňuje vertikální skladováníPřívodní kabel můžete při skladování obtočit kolem nožek griluPříkon je 800W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží De'Longhi SW12A.BK za skvělou cenu 1 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kontaktní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - De'Longhi SW12A.BK

Lukáš
Pro mé potřeby je De'Longhi De'Longhi SW12A.BK skvělá volba v kategorii Kontaktní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt De'Longhi SW12A.BK od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého De'Longhi SW12A.BK}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu De'Longhi SW12A.BK mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka De'Longhi SW12A.BK De'Longhi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o De'Longhi SW12A.BK, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží De'Longhi SW12A.BK De'Longhi na zahradu

De'Longhi SW12A.BK Kontaktní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace De'Longhi SW12A.BK i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada De'Longhi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

De'Longhi SW12A.BK na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce De'Longhi
- číslo EAN 8004399762619 z výroby
- produkt je v kategorii Kontaktní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

De'Longhi SW12A.BK Kontaktní
Cena zboží
1 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kontaktní De'Longhi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (De'Longhi SW12A.BK) potřebujete dokumentaci od výrobce (De'Longhi), manuály 8004399762619, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Kontaktní - Zobrazit další produkty