Info o Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm - hodnocení a parametry

Informace: Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm Držáky Dastech

Popis produktu: Zábrana truhlíků Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm: Rozpěrná zábrana proti pádu truhlíku z parapetu značky Dastech představuje naprosto jednoduchý a vysoce efektivní systém. Rozpěrná tyč o celkové délce 2 500 mm a průměru 20 mm je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Tyč je velmi vkusným designovým doplňkem pro každé okno. S její pomocí už nebudete řešit nebezpečí pádu květníku v důsledku silného větru nebo průvanu a váš dům či byt budou zdobit krásné a zároveň bezpečné pěstební nádoby. Klíčové vlastnosti rozpěrné tyče DastechSkvělá ochrana před pádem v důsledku větru či průvanuZcela jednoduché kvalitní provedeníPevný rozpěrný systém bez nutnosti vrtáníKvalitní nerezová ocelRozloží tlak do širokých patek a nepoškodí špalety okenVhodný i pro zateplené fasádyVyrábí se v několika délkách Zcela snadná instalace zábrany DastechSamotná montáž a upevnění rozpěrné tyče Dastech je velmi snadné. Jednoduše nastavte tyč na své budoucí místo a rozepřete ji mezi špalety okna. Upevnění se provádí otáčením koncového dílu, který tyč pevně a bezpečně zafixuje proti vypadnutí. Na obou koncích je zábrana vybavena širokými patkami, které rovnoměrně rozloží tlak a proto je celý systém vhodný i pro zateplené fasády, jež ukrývají měkký polystyren a perlinku. Při dodržení samozřejmé opatrnosti tak nedojde k promáčknutí. Součástí balení je kolíček k dotažení a bezpečnostní lanko. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm za skvělou cenu 483 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Držáky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dastech Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm skvělá volba v kategorii Držáky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm Dastech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm Dastech na zahradu

Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm Držáky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Dastech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 483 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dastech
- číslo EAN 8592892978137 z výroby
- produkt je v kategorii Držáky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm Držáky
Cena zboží
483 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Držáky Dastech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dastech Zábrana truhlíku rozpěrná pr.20mm/2500mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dastech), manuály 8592892978137, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.