Info o DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží Židle DAN-FORM

Popis produktu:

Designová jídelní židle DanForm Orso zaujme svým elegantním moderním designem. Sametový sedák a dubová podnož vytváří efektivní celek, který ozvláštní každou moderně vybavenou jídelnu, pracovnu, či kuchyň. Chromové zakončení podnože dodá židli šmrnc a atraktivitu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží za skvělou cenu 5 586 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je DAN-FORM DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží DAN-FORM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží DAN-FORM na zahradu

DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz DAN-FORM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 586 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DAN-FORM
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží Židle
Cena zboží
5 586 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle DAN-FORM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (DAN-FORM Černá sametová židle DanForm Orso s přírodní dubovou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (DAN-FORM), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.