Info o CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 - hodnocení a parametry

Informace: CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 Rukavice Canis safety.a.s

Popis produktu: Pracovní rukavice CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10: Kvalitní pracovní rukavice s antivibrační úpravou CXS Tema ve velikosti 10 jsou ideální pro práci s vibračním ručním nářadím například pily, křovinořezy, zbíjecí kladiva, apod. Vhodné do odvětví jako je lesnictví, zahradnictví či stavebnictví. Mají ve dlani a dlaňové části prstů všité polštářky z antivibračního materiálu Poreten, hřbet ze syntetické tkaniny a úpletovou manžetu.  Klíčové vlastnosti antivibračních rukavic CXS TemaAntivibrační rukavice mají všité antivibrační polštářky do dlaňové části prstů a ve dlaniVhodné pro práci s vibračním ručním nářadímHřbet je ze syntetické tkaniny, dlaň z vepřové lícovky a manžeta z úpletuSplňují bezpečnostní normyVelikost:10 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 za skvělou cenu 229 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rukavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10

Lukáš
Pro mé potřeby je Canis safety.a.s CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 skvělá volba v kategorii Rukavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 Canis safety.a.s - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 Canis safety.a.s na zahradu

CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 Rukavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Canis safety.a.s, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Canis safety.a.s
- číslo EAN 8591940099220 z výroby
- produkt je v kategorii Rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10 Rukavice
Cena zboží
229 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rukavice Canis safety.a.s

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CXS Rukavice TEMA antivibrační, vel. 10) potřebujete dokumentaci od výrobce (Canis safety.a.s), manuály 8591940099220, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.