Info o CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené - hodnocení a parametry

Informace: CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené Chrániče sluchu Canis safety.a.s

Popis produktu: Chránič sluchu CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené: Pohybujete se v hlučném prostředí nebo pracujete s hlučnými stroji? Ochraňte svůj sluch pomocí účinných sluchátek EP101 v této červené variantě. Konstrukce sluchátek je navržena pro co nejefektivnější izolaci. Tato pracovní sluchátka pokryjí maximální možnou plochu vašich uší a poskytnou vám tak ochranu před poškozením sluchu. Zajisté potěší nízká hmotnost a tlumící účinek až 27,6 dB. Tento typ sluchátek je vhodný do zemědělského, strojírenského i stavebního odvětví.  Klíčové vlastnosti chrániče sluchu EP101, červenéKvalitní produkt, který napomůže ochránit váš sluchVhodné pro zemědělství, strojírenství i stavebnictvíVyplněny speciální protihlukovou pěnouPotažené měkkou umělou kůžíTělo vyrobeno z plastuTlumící účinek 27,6 dBNízká hmotnost ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Chrániče sluchu na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené

Lukáš
Pro mé potřeby je Canis safety.a.s CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené skvělá volba v kategorii Chrániče sluchu.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené Canis safety.a.s - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené Canis safety.a.s na zahradu

CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené Chrániče sluchu Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Canis safety.a.s, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Canis safety.a.s
- číslo EAN 8591940186401 z výroby
- produkt je v kategorii Chrániče sluchu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené Chrániče sluchu
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Chrániče sluchu Canis safety.a.s

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CXS Mušlové chrániče sluchu EP101, červené) potřebujete dokumentaci od výrobce (Canis safety.a.s), manuály 8591940186401, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.