Info o CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, - hodnocení a parametry

Informace: CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, Respirátory Canis safety.a.s

Popis produktu: Respirátor CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, : Lehký skládací respirátor v podobě polomasky je určen k ochraně před tuhými a kapalnými částicemi v koncentraci do 12 PEL nebo 10× APF. Je vybaven tvarovatelnou nosní výztuhou i pěnovou výztuhou pro dokonalou těsnost. Jeho schopnost filtrace vylepšuje předfiltr s aktivním uhlím. Respirátor CXS Spiro P2 splňuje třídu ochrany FFP2 a samozřejmostí je výdechový ventilek. Klíčové vlastnosti respirátoru CXS Spiro P2Jednorázový bezúdržbový respirátorProti tuhým i kapalným částicímChrání před pevnými i kapalnými aerosoly střední toxicityOchrání do koncentrace do 12 PEL nebo 10× APFNosní a těsnící výztuhyPředfiltr s aktivním uhlímVýdechový ventilek Filtrační třída FFP2Jednorázový respirátor CXS Spiro P2 odpovídá filtrační třítě FFP2 (Filtering Face Peace). Touto třídou jsou označovány nebezpečné či dráždivé pevné i kapalné aerosoly, například uhličitan sodný. Třída FFP2 je klasifikována také podle obsahu 0,1–0,5 % těchto látek v objemu daného prostředí (pracoviště, objektu apod.) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, za skvělou cenu 59 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Respirátory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CXS Filtrační polomaska SPIRO P2,

Lukáš
Pro mé potřeby je Canis safety.a.s CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, skvělá volba v kategorii Respirátory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, Canis safety.a.s - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, Canis safety.a.s na zahradu

CXS Filtrační polomaska SPIRO P2,  Respirátory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Canis safety.a.s, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 59 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Canis safety.a.s
- číslo EAN 8591940010973 z výroby
- produkt je v kategorii Respirátory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CXS Filtrační polomaska SPIRO P2,  Respirátory
Cena zboží
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Respirátory Canis safety.a.s

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CXS Filtrační polomaska SPIRO P2, ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Canis safety.a.s), manuály 8591940010973, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.