Info o CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový - hodnocení a parametry

Informace: CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový Pelíšky a boudy pro psy CURVER

Popis produktu: Plastovýpelíšek pro vašeho mazlíčka v designu KNIT (inspirováno vzorem z háčkování). Díky unikátnímu vzhledu a luxusnímu polštářku se tento výrobek stane příjemnou postýlkou pro vašeho mazlíčka a zároveň stylovým doplňkem vašeho domova. Pelíšek je vyroben z odolného plastu a balen v krabici s madlem. Moderní design a kvalita značky Curver.Technické údaje:rozměr výrobku: 54 x 54 x 20 cmmateriál: polyratanbarva: pískováhmotnost: 1,9 kgObsah balení:1x KNIT pelíšek - písková... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový za skvělou cenu 1 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pelíšky a boudy pro psy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový

Lukáš
Pro mé potřeby je CURVER CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový skvělá volba v kategorii Pelíšky a boudy pro psy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový CURVER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový CURVER na zahradu

CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový Pelíšky a boudy pro psy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CURVER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CURVER
- číslo EAN 7290106931633 z výroby
- produkt je v kategorii Pelíšky a boudy pro psy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový Pelíšky a boudy pro psy
Cena zboží
1 399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Pelíšky a boudy pro psy CURVER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CURVER KNIT 37013 Pelíšek pro malá plemena - pískový) potřebujete dokumentaci od výrobce (CURVER), manuály 7290106931633, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.