Info o Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou - hodnocení a parametry

Informace: Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou Křesla Culty

Popis produktu:

Kultovní křeslo EGG neboli „ušák“ svými jedinečnými zakulacenými tvary nabízí pohodlné posezení. Kromě pohodlí také ozvláštní každou místnost a stane se dominantou celého vašeho interiéru. Křeslo má sametové čalounění v tmavě zelené barvě a je vybaveno houpacím mechanismem s nastavením síly protiváhy. Příjemným bonusem je sametová podnožka, která pozvedne relaxaci na zcela jinou úroveň.

Pozn.: nejedná se o originál. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku čistíme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou za skvělou cenu 18 127 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou Culty na zahradu

Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 18 127 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385739733 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou Křesla
Cena zboží
18 127 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Tmavě zelené sametové křeslo Egg s podnožkou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385739733, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.