Info o Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou - hodnocení a parametry

Informace: Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou Židle Culty

Popis produktu:

Designová jídelní židle Tolix zaujme svým jedinečným designem. Povrch je opatřen efektní patinou, která dodává židli vzhled opotřebovanosti, díky čemuž bude skvěle ladit s industriálními prvky vašich interiérů. Skvěle také zapadne do staromódních interiérů s odkazem na 50. léta minulého století.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou za skvělou cenu 1 823 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou Culty na zahradu

Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 823 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385738613 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou Židle
Cena zboží
1 823 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Šedá jídelní židle Tolix s patinou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385738613, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.