Info o Culty Olivově žlutá plastová židle DSW - hodnocení a parametry

Informace: Culty Olivově žlutá plastová židle DSW Židle Culty

Popis produktu:

Židle DSW je ve světě interiérového designu známá již od roku 1950.

Jejím typickým znakem je zakulacený tvar plastového sedáku a kovová (do kříže složená) konstrukce, která zajišťuje celkovou stabilitu dřevěné podnože.

Univerzálnost DSW židle tkví v jejích čistých liniích a neformální kombinaci materiálů.

Tato legendární židle se díky svému nadčasovému a minimalistickému vzhledu stala designovou ikonou, jež se dodnes dokonale vyjímá v každém typu interiéru.

Jako jedna z mála firem nabízíme více variant provedení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Olivově žlutá plastová židle DSW za skvělou cenu 2 271 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Olivově žlutá plastová židle DSW

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Olivově žlutá plastová židle DSW skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Olivově žlutá plastová židle DSW od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Olivově žlutá plastová židle DSW}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Olivově žlutá plastová židle DSW mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Olivově žlutá plastová židle DSW Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Olivově žlutá plastová židle DSW, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Olivově žlutá plastová židle DSW Culty na zahradu

Culty Olivově žlutá plastová židle DSW Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Olivově žlutá plastová židle DSW i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 271 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Olivově žlutá plastová židle DSW na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385714662 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Olivově žlutá plastová židle DSW Židle
Cena zboží
2 271 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Olivově žlutá plastová židle DSW) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385714662, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.