Info o Culty Jídelní židle Tolix 45, černá - hodnocení a parametry

Informace: Culty Jídelní židle Tolix 45, černá Židle Culty

Popis produktu:

Designová jídelní židle Tolix s kovovou konstrukcí. Industriální design dodá Vaší domácnosti na osobitosti. Skvěle také zapadne do staromódních interiérů s odkazem na 50. léta minulého století.

 

Stručný popis:

  • pevná a stabilní
  • široká škála barev
  • nenáročnost na údržbu

 

Základní rozměry:

Šířka: 36 cm

Výška: 86 cm

Výška sedáku: 45 cm

Hloubka: 35 cm

 

Materiál:

kov.

 

Pozn.: nejedná se o originál.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Jídelní židle Tolix 45, černá za skvělou cenu 1 823 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Jídelní židle Tolix 45, černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Jídelní židle Tolix 45, černá skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Jídelní židle Tolix 45, černá od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Jídelní židle Tolix 45, černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Jídelní židle Tolix 45, černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Jídelní židle Tolix 45, černá Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Jídelní židle Tolix 45, černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Jídelní židle Tolix 45, černá Culty na zahradu

Culty Jídelní židle Tolix 45, černá Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Jídelní židle Tolix 45, černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 823 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Jídelní židle Tolix 45, černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385715645 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Jídelní židle Tolix 45, černá Židle
Cena zboží
1 823 Kč
Dostupnost
23.04.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Jídelní židle Tolix 45, černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385715645, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.