Info o Culty Jídelní židle Pantom, bílá - hodnocení a parametry

Informace: Culty Jídelní židle Pantom, bílá Židle Culty

Popis produktu:

Designová plastová židle Pantom s ikonickými křivkami ve tvaru písmene S z jednoho kusu materiálu. Je vhodná do jakéhokoliv interiéru. 

 

  • odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození
  • stabilní základna s překvapivě pohodlným sedákem
  • široká škála barev

 

Základní rozměry:

Šířka: 49 cm

Výška: 83 cm

Výška sedáku: 44 cm

Hloubka: 58 cm

 

Materiál:

plast.

 

Pozn.: Nejedná se o originál.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Jídelní židle Pantom, bílá za skvělou cenu 1 823 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Jídelní židle Pantom, bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Jídelní židle Pantom, bílá skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Jídelní židle Pantom, bílá od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Jídelní židle Pantom, bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Jídelní židle Pantom, bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Jídelní židle Pantom, bílá Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Jídelní židle Pantom, bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Jídelní židle Pantom, bílá Culty na zahradu

Culty Jídelní židle Pantom, bílá Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Jídelní židle Pantom, bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 823 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Jídelní židle Pantom, bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385728980 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Jídelní židle Pantom, bílá Židle
Cena zboží
1 823 Kč
Dostupnost
23.04.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Jídelní židle Pantom, bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385728980, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.