Info o Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur - hodnocení a parametry

Informace: Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur Barové židle Culty Gold

Popis produktu:

Barová židle Estur je moderní barovkou s industriálním nádechem. Sedák z tmavě mořeného masivního dubového dřeva tvoří v kombinaci se subtilní kovovou podnoží černé barvy nadčasovou kombinaci, která upoutá na první pohled. Díky pohodlí a výjimečnému stylu je barová židle Estur perfektní volbou k do soukromé kuchyně i veřejných prostor barů i restaurací.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur za skvělou cenu 4 169 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Gold Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur skvělá volba v kategorii Barové židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur Culty Gold - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur Culty Gold na zahradu

Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur Barové židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty Gold, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 169 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty Gold
- číslo EAN 5900000052052 z výroby
- produkt je v kategorii Barové židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur Barové židle
Cena zboží
4 169 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové židle Culty Gold

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Gold Tmavá dubová barová židle Estur) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty Gold), manuály 5900000052052, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.