Info o Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub - hodnocení a parametry

Informace: Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub import Culty Gold

Popis produktu:

Tato designová jídelní židle Broche je výborným prvkem, který opticky provzdušní prostor díky svému jednoduchému, ale přesto modernímu design. Navíc díky kombinaci sedáku čalouněného kvalitní šedou látkou a přírodně hnědé dubové podnože působí židle velmi elegantně. 

Základní rozměry:

Výška celková: 77 cm
Šířka: 57 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 5 kg

Materiál:

čalounění - látky
podnož - dubové dřevo

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub za skvělou cenu 3 694 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů import na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Gold Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub skvělá volba v kategorii import.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub Culty Gold - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub Culty Gold na zahradu

Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub import Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty Gold, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 694 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty Gold
- číslo EAN 5900168817272 z výroby
- produkt je v kategorii import


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub import
Cena zboží
3 694 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení import Culty Gold

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Gold Jídelní židle Broche, šedá/dub) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty Gold), manuály 5900168817272, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.