Info o Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL - hodnocení a parametry

Informace: Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL Konferenční stolky Culty Gold

Popis produktu:

Stylový konferenční stolek Ronald XL zaujme svým industriálním designem. Celokovová konstrukce zajišťuje dobrou stabilitu a odolnost. Čtvercová vrchní deska vypadá jako podnos a jeho zvýšené okraje ochrání objekty před sklouznutím na vaši oblíbenou podlahu. Stolek bude krásně harmonizovat  moderními prvky vašeho interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL za skvělou cenu 1 985 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Gold Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL Culty Gold - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL Culty Gold na zahradu

Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty Gold, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 985 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty Gold
- číslo EAN 5900168813144 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL Konferenční stolky
Cena zboží
1 985 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Culty Gold

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Gold Černý kovový odkládací stolek Ronald XL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty Gold), manuály 5900168813144, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.