Info o Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží Jídelní stoly Culty

Popis produktu:

Stůl Decon zastupuje klasický nadčasový design. Spojení bílého kovu a přírodního dubového dřeva působí velice jemně. Kovová konstrukce je moderním prvkem zaručujícím kvalitu a stabilitu, zatímco dřevěná pracovní deska dodá do interiéru přírodní prvek a teplo. Tento stůl bude harmonicky dotvářet interiéry zařízené v klasickém i moderním, až industriálním duchu. 

 

Základní rozměry:

Výška: 74 cm

Šířka: 80 cm

Hloubka: 120 cm

 

Materiál:

bílá kovová podnož, dřevěná dubová deska

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží za skvělou cenu 16 477 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží Culty na zahradu

Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 477 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385723886 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží Jídelní stoly
Cena zboží
16 477 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Dubový stůl Decon 120x80 s bílou kovovou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385723886, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.