Info o Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce - hodnocení a parametry

Informace: Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce Židle Culty

Popis produktu:

Originální, elegantní a stylová. To jsou hlavní vlastnosti designové jídelní židle Bounce. Příjemný sedák z pletených vláken a podnož z masivního dřeva v černé barvě dělá z této židle absolutního vítěze mezi unikáty. Dopřejte si i vy pohodlné posezení a zároveň zážitek. Židle je pro všechny nadšence do stylových a ojedinělých kusů nábytku. Bude také krásným doplňkem moderních i klasických interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce za skvělou cenu 5 487 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce

Lukáš
Pro mé potřeby je Culty Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce Culty - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce Culty na zahradu

Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Culty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 487 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Culty
- číslo EAN 5902385738972 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce Židle
Cena zboží
5 487 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Culty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Culty Černá dřevěná jídelní židle Bounce) potřebujete dokumentaci od výrobce (Culty), manuály 5902385738972, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.