Info o Čtvercová forma na vejce Egg Cuber - hodnocení a parametry

Informace: Čtvercová forma na vejce Egg Cuber Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

Popis produktu: čtvercová forma na vejce Proměňte kulaté vejce rychle na kostku! Staré dobré slepičí vejce je skutečná klasika ke snídani, ale také o Velikonocích, na bufet, v sekané ... Chuťově se na tom nedá nic změnit, vajíčko je vajíčko a zůstane vajíčko. Ale druhá typická vlastnost může být změněna: tvar vejce! S Egg Cuber "vejce ve sklenici" zaujme zcela novou dimenzi. Protože praktická kuchyňská pomůcka promění kulaté vejce na čtvercové! Vizuálně, dělají kostky vajec dobrou práci: vaječný žloutek a vejce mají jasně čtvercový tvar! Tvarování je hračka: jednoduše oloupejte tvrdé vařené vejce, položte ho ještě teplé do tvarovače vejce, zašroubujte a protřepte ho pod studenou vodou. Sundejte spodní díl, vaječná kostka vajec hotová. Samozřejmě můžete dělat s čtvercovým vejcem plno věcí, které nejsou možné s kulatým vejcem: čtvercové vejce se mohou skládat na sebe. Čtvercová vejce se nehoupají. Čtvercové vejce je možné jíst bez vaječných misek. Velmi šikovná i při přípravě ruských vajec, která musí být vždy vyrovnaná na tácku: Čtvercová vajíčka uvařená natvrdo rozpůlíme, žloutek ven, smíchat s trochou salámu a majonézy a naplnit. Poloviční polévku nakrájíme na polovinu, přidáme žloutek, promícháme trochu mayských a salámových kostek a doplníme. Hitem na každém bufetu! Čtvercová vejce mohou být také vynikající například pro seminář o nutriční vědě: Jako stavební bloky bílkovin jsou vítaným sledovacím materiálem. Detail produktu: čtvercový tvarovač vajec z plastu bezpečného pro potraviny tvarovač tvaruje vařená vejce do čtvercových kostek chcete-li jej vyjmout, jednoduše odšroubujte víko a vyjměte je můžete mýt v myčce rozměry: přibližně 9,5 cm (výška) x 7 cm (průměr) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Čtvercová forma na vejce Egg Cuber za skvělou cenu 105 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní kuchyňské spotřebiče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Čtvercová forma na vejce Egg Cuber

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Čtvercová forma na vejce Egg Cuber skvělá volba v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Čtvercová forma na vejce Egg Cuber od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Čtvercová forma na vejce Egg Cuber}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Čtvercová forma na vejce Egg Cuber mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Čtvercová forma na vejce Egg Cuber Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Čtvercová forma na vejce Egg Cuber, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Čtvercová forma na vejce Egg Cuber Kokiska na zahradu

 Čtvercová forma na vejce Egg Cuber Ostatní kuchyňské spotřebiče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Čtvercová forma na vejce Egg Cuber i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 105 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Čtvercová forma na vejce Egg Cuber na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410316574 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

 Čtvercová forma na vejce Egg Cuber Ostatní kuchyňské spotřebiče
Cena zboží
105 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží ( Čtvercová forma na vejce Egg Cuber) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410316574, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.