Info o CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený Dětské boby a sáně CorbySport

Popis produktu: Bob plastový Turbojet s brzdami Technické údaje: určený pro rekreační sport pevný bob s moderními tvary, který se vlastnostmi na sněhu a pevností vyrovná kterémukoli jinému bobu k dispozici v barvě červené, viz foto rozměrově patří mezi větší boby - 85 x 42 x 19 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený za skvělou cenu 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské boby a sáně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený skvělá volba v kategorii Dětské boby a sáně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený CorbySport na zahradu

CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený Dětské boby a sáně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595096907101 z výroby
- produkt je v kategorii Dětské boby a sáně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený Dětské boby a sáně
Cena zboží
289 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dětské boby a sáně CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595096907101, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.