Info o CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré Dětské boby a sáně CorbySport

Popis produktu: Sáně plastové ALFA Technické údaje: popruh určeno pro rekreační sport Vhodné pro menší děti, saně mají v přední části dutiny na držení při jízdě. Délka saní je 88 cm  šířka, včetně stupátek, činí 42 cm. Nosnost 40 kg. K dispozici v barvě modré, viz foto. Obsah balení: 1 x saně 1 x popruh ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré za skvělou cenu 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské boby a sáně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré skvělá volba v kategorii Dětské boby a sáně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré CorbySport na zahradu

CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré Dětské boby a sáně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042703252 z výroby
- produkt je v kategorii Dětské boby a sáně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré Dětské boby a sáně
Cena zboží
390 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dětské boby a sáně CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport Pinguin Alfa A2045 Sáně plastové - modré) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042703252, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.