Info o CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový Dětské boby a sáně CorbySport

Popis produktu: Bob plastový Olympic s brzdami, určeno pro rekreační sport. Jedná se o pevný bob, jehož drobným nedostatkem je, že nemá vestavěné sedátko. Jinak se vlastnostmi na sněhu a pevností vyrovná kterémukoli jinému bobu. Rozměrově patří mezi střední boby - 82 x 37 x 17 cm. K dispozici v barvě svítivě oranžové, viz foto. Jedná se o velmi oblíbený bob kvůli své pevnosti a kvalitě zpracování... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový za skvělou cenu 218 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské boby a sáně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový skvělá volba v kategorii Dětské boby a sáně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový CorbySport na zahradu

CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový Dětské boby a sáně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 218 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595096907101 z výroby
- produkt je v kategorii Dětské boby a sáně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový Dětské boby a sáně
Cena zboží
218 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dětské boby a sáně CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport Olympic 28028 Plastový bob - oranžový) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595096907101, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.