Info o CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem Posilovací věže CorbySport

Popis produktu: Posilovací věž HG4300 má rozšířené funkce o tricepsové lano. Věž je jednopozicová s cca 60 různými možnostmi cviků, hmotnost závaží je 66 kg. Jedná se o mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Svými rozměry je vhodná do omezených prostorů. Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 62 různých druhů cviků na všechny části těla. Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 66 kg je určena pro kvalitní domácí cvičení všech věkových kategorií. Technické údaje: Hmotnost věže je 132 kg, z toho hmotnost závaží je 66 kg rozměry194x87x206 cm Jedná se o kvalitní věž pro domácí použití. Posilovací věž má robustní ocelovou konstrukci s kvalitním povrchem. Hlavní rám je sestavený z ocelových trubek o průměru 65 mm. Barva polstrovaných částí je červená. Jedná se o ilustrační foto na obrázku.  speciální ocelové lana s umělohmotným potahem proti opotřebení  butterfly posilovač prsních svalů  horní zádová kladka  zakopávání a předkopávání  spodní kladka  veslovací trenažer, bicepsy, tricepsy  tricepsové lano pro všestranné posilování rukou a zádových svalů  indexy přenosu síly dle norem TUV/GS:  motýl 1:1,38  horní zádová kladka 1:1  dolní kladka 1:1  předkopávání / zakopávání 1:1,6  rozměry po sestavení 194 x 87 x 206 cm  nosnost 130 kg  doporučená výška sportovce je cca 190 cm - jedná se o orientační údaj Věž je dodávána ve 4 kartonech. Obsah balení: 1 x Posilovací věž dodávána ve 4 kartonech.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem za skvělou cenu 8 337 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Posilovací věže na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem skvělá volba v kategorii Posilovací věže.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem CorbySport na zahradu

CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem Posilovací věže Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 337 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042739749 z výroby
- produkt je v kategorii Posilovací věže


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem Posilovací věže
Cena zboží
8 337 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Posilovací věže CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport HG4300 Posilovací věž s tricepsovým lanem) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042739749, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.