Info o CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč Míče a balónky CorbySport

Popis produktu: Potištěný kopací míč GROUP - E Technické údaje: gumový kvalitní míč za výprodejovou cenu průměr míče 230 mm Obsah balení: 1 x  míč ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč za skvělou cenu 51 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Míče a balónky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč skvělá volba v kategorii Míče a balónky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč CorbySport na zahradu

CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč Míče a balónky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 51 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8001011060016 z výroby
- produkt je v kategorii Míče a balónky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč Míče a balónky
Cena zboží
51 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Míče a balónky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport GROUP - E 4359 Potištěný kopací míč) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8001011060016, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.