Info o CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva Balanční podložky CorbySport

Popis produktu: Balance Board ze dřeva Cvičí svaly trupu a zlepšuje držení těla, zlepšuje koordinaci a motoriku Body & Mind ® Balance Board v moderním svěžím vzhledu je vhodný pro všechny profesionální fyzioterapie, je vhodný nejen pro trénink doma, ale také pro sportovní kluby a ambiciózní sportovce. Trénink s Balance Board trénuje nejen svaly a atletiky díky probíhajícím flex pohybům, ale také napětí těla, protože stále probíhají nezbytné kompenzační pohyby k udržení rovnováhy. Proto je deska vhodná nejen pro posílení stability kloubů, ale také pro každodenní kancelářský život. Výsledkem je zmírnění bolesti zad, či nohou. Trénujte své koordinační dovednosti a učiňte se méně náchylnými k zakopnutí nebo k pádu, protože váš pocit rovnováhy je zesílen touto balanční podložkou.  Detail produktu: posiluje sílu, stabilitu a rovnováhu současný trénink koordinace a motoriky posílení všech svalů trupu a hluboko uložených svalů vysoce kvalitní trénink na posilování těla uvolňuje záda a celé nohy může výrazně zmírnit vadné držení těla a bolesti zad vysoce kvalitní provedení renomovaného studia pro sportovní studio nebo před televizí  s protiskluzovou vrstvou pro stabilní stání rozměry cca 39 cm ze dřeva v kvalitě Body & Mind ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva za skvělou cenu 546 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Balanční podložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva skvělá volba v kategorii Balanční podložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva CorbySport na zahradu

CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva Balanční podložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 546 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410329741 z výroby
- produkt je v kategorii Balanční podložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva Balanční podložky
Cena zboží
546 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Balanční podložky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport Deluxe 56866 Balance Board ze dřeva) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410329741, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.