Info o CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem Karimatky CorbySport

Popis produktu: Samonafukovací karimatka v tomto provedení je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku. Technické údaje: Tloušťka 2,5 cm rozměr 186 x 53 cm Váha 0,9kg rozměr obalu - 53 cm délka 12 cm průměr Samonafukovací karimatka je vhodná na kempování. Proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti. Obsah balení:   1 x karimatka  1 x obal ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem za skvělou cenu 445 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karimatky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem skvělá volba v kategorii Karimatky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem CorbySport na zahradu

CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem Karimatky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 445 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 05-L33 z výroby
- produkt je v kategorii Karimatky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem Karimatky
Cena zboží
445 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karimatky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 6218 Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 05-L33, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.