Info o CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m Švihadla CorbySport

Popis produktu: Švihadlo neonové Technické údaje: 2 m balené v PE sáčku s visačkou. Jednotlivé barvy z fotografie se mohou v průběhu roku měnit a nemusí být vždy všechny k dispozici. Momentálně k dispozici 4 barevné varianty dle fotografie. Švihadlo je pomůckou pro kondiční cvičení. Pravidelným používáním se zlepšuje krevní oběh, napomáhá zlepšení metabolismu, tím i redukci hmotnost a zpevňuje postavu. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x Švihadlo  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m za skvělou cenu 59 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Švihadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m skvělá volba v kategorii Švihadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m CorbySport na zahradu

CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m Švihadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 59 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042726015 z výroby
- produkt je v kategorii Švihadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m Švihadla
Cena zboží
59 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Švihadla CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5741 Švihadlo neon 2m) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042726015, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.