Info o CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá Stany pro 2 osoby CorbySport

Popis produktu: Samostavící automatický stan Pop-Up samostavící se stan s automatickým vzpřímením - hodit do vzduchu a je hotovo.Jednodušeji to už nejde: otevřete zip, vyjměte stan, a šup, už stojí před vámi. Jediné, co musíte udělat, je stan připevnit stanovými kolíky a už je hotové táboření pro jednoho nebo dva lidi. Nikdy nebylo kempování praktičtější, bez ohledu na to, kde a kdy. Stejně tak snadno a bleskově rychle je stan opět složen a uložen tak, aby šetřil místo. Tím se eliminuje otravná a nepříjemná konstrukce a demontáž stanů. Dostatečné a pohodlné rozměry pro 2 dospělé osoby a pracné zpracování špičkovými materiály, lepenými švy a vyztuženými tažnými body. Detail produktu:  ideální nepostradatelný společník kamkoliv: na dovolenou, treking a kempování nebo turistiku automatické konstrukce: jednoduše se aktivuje hodem do vzduchu, kde se sám zcela postaví - bez jakékoliv práce, úsilí a během několika sekund dobré větrání: díky sofistikované ventilaci a velkým oknům je zajištěna dobrá cirkulace vzduchu vysoce kvalitní materiály: 170T Oxford Polyester dělá stan vodotěsný a odolný povětrnostním vlivům svařované švy: Švy jsou pracně svařované - pro maximální ochranu před povětrnostními vlivy vícenásobné vyztužení: všechny tažné body jsou zesíleny - slabá místa jsou tak minimalizována Vysoce kvalitní zipy: zipy jsou odolné mnoho detailů: např. síťky na drobnosti ve vnitřním stanu, reflexní stanová lana atd. rozměry: 225 x 150 x 105 cm, ideální pro 2 osoby a velmi lehké s hmotností pouhých 2 kg barva: žlutá - modrá Poznámka: Model se může lehce lišit v designu. Obsah balení: 1 x samostavící stan ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá za skvělou cenu 1 131 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stany pro 2 osoby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá skvělá volba v kategorii Stany pro 2 osoby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá CorbySport na zahradu

CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá Stany pro 2 osoby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 131 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410307572 z výroby
- produkt je v kategorii Stany pro 2 osoby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá Stany pro 2 osoby
Cena zboží
1 131 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stany pro 2 osoby CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 56878 Samostavící stan s automatikou - žlutá/modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410307572, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.