Info o CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá Masážní nástroje CorbySport

Popis produktu: Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá Profesionální masážní váleček pro sportovní terapii a svaly S masážním válečkem Body & Mind můžete přinést domů prémiového partnera: Masážní váleček navržený s mnoha zkušenostmi a vysoce kvalitními materiály zaručuje efektivní výcvik. Masážní válec je pokryt stabilním dutým jádrem a super lehkou speciální pěnou. Nemusíte se starat o bezpečnost ve svých cvičeních, protože masážní válečky mohou vydržet jakékoliv zatížení. Fasciální příprava splňuje nejnovější sportovní-fyziologické poznatky a masíruje nejen napjaté svaly, ale rozmasíruje zejména slepenou pojivovou tkáň, což má za následek mimořádně uvolnění po ukončení tréninku. Další drážky mezi vysokotlakým spouštěcím bodem dále podporují stimulaci krevního oběhu. Zároveň je zavlažována suchá pojivová tkáň, což zase vede rychleji k bezbolestnému stavua zabraňuje jejímu slepení. Díky dodatečné vestavěné trojrozměrné povrchové struktuře se tzv.spouštěcí body masírují přesněji a s odpovídajícím tlakem. Právě zde musí být použita vysoce kvalitní role fascie, aby bylo možné zbavit se zvláště dlouhotrvající nebo dokonce chronické bolesti. Důvěřujte ve vztahu k tělu a zdraví pouze dokázané kvalitě. Díky terapii válečků Body & Mind je zaručena vysoce kvalitní samo-masáž. Body & Mind masážní role navíc nabízí velmi zvláštní vzhled, který přináší barvu do vašeho domova. Detail produktu: ideální masážní válec pro každý typ fascie a fascia masáže uvolňuje hluboké svaly a uvolňuje celé tělo pomáhá uvolnit slepenou nebo ztvrdlou pojivovou tkáň fasciální vlákna jsou lépe zavlhčená a zásobena živinami může také poskytnout velkou úlevu při chronických bolestech zvláštní 3D povrchová struktura zvyšuje masážní efekt optimální pro mnoho typů potíží s klouby navržen a vyvinut zkušenými sportovci a fyzioterapeuty ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá za skvělou cenu 498 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Masážní nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá skvělá volba v kategorii Masážní nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá CorbySport na zahradu

CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá Masážní nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 498 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410330372 z výroby
- produkt je v kategorii Masážní nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá Masážní nástroje
Cena zboží
498 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Masážní nástroje CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 56864 Masážní váleček na pojivovou tkáň ve stylu graffiti - modrá bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410330372, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.