Info o CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada Basketbalové koše CorbySport

Popis produktu: Basketbal na záchodBasketbal na záchod udělá z tichého místa tréninkový kurt! Především ten, kdo rád tráví hodiny na záchodě, by neměl trávit čas líně četbou různých komiksů, ale měl by se také trochu věnovat sportu za pomoci WC basketbalu. Samozřejmě nejdůležitějším aspektem je rozhodování, která strana výcviku je nejvíce potřebná: Nakonec může být koš umístěn vlevo, naproti na zdi nebo proti dveřím. Díky přísavkám se situace v tréninku rychle upraví. Pozor: Rádi bychom zdůraznili, že tato přestavba by se měla v ideálním případě uskutečnit před delším sezení na záchodě, protože záchodová předložka slouží jako mini hřiště, ale ne jako toaletní papír.  Detail výrobku: basketbalový koš na zeď s modro-bílo-červenou sítí držák koše 3 malé toaletní basketbalové míče koš je jemně připevněn přísavkami koberec před toaletu v oranžové barvě s nápisem "SlamDunk" nevhodné pro děti do 3 let ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada za skvělou cenu 330 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Basketbalové koše na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada skvělá volba v kategorii Basketbalové koše.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada CorbySport na zahradu

CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada Basketbalové koše Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 330 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410319858 z výroby
- produkt je v kategorii Basketbalové koše


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada Basketbalové koše
Cena zboží
330 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Basketbalové koše CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 56861 Mini WC basketbalová sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410319858, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.