Info o CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá Podložky na cvičení CorbySport

Popis produktu: Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá Praktická taška na cvičební podložku na jógu z odolného nylonu, odpuzujícího nečistoty a vodu. Ozdobená originální výšivkou Body & Mind. Super pohodlné a praktické nošení díky nastavitelnému ramennímu popruhu. Dodatečná kapsa na zip je vhodná pro malé doplňky na jógu nebo pilates, jako je například Body & Mind jóga ponožky, nebo klíče a mobilní telefon. V yoga pytlíku je každá komerčně dostupná jóga podložka dobře uložená a může být prakticky přepravována. Vhodný pro všechny jóga podložky, je to ideální prostředek na přepravu podložky na dovolené, na cestách, do kanceláře a studia jógy. Ať už na kole, v autě, pěšky nebo ve veřejné dopravě. Současně je taška Body & Mind Yoga extrémně robustní, odolná, omyvatelná a vypadá elegantně. Pro podložky do šířky až 65 cm - ideální pro originální jóga podložky Body & Mind TPE. Všechny výhody Body & Mind Yoga Bag na první pohled:• vysoce kvalitní značka značky Haus Body & Mind v elegantním designu• robustní materiál je extrémně robustní, odpuzuje vodu a nečistoty• vysoce kvalitní zpracování díky promyšleným detailům. Taška na jógu extra třídy• ideální pro přepravu pěšky, na kole nebo ve voze• nastavitelný ramenní popruh a extra kapsa• snadno otevíratelné zipy a dvojité prošití... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá za skvělou cenu 231 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Podložky na cvičení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá skvělá volba v kategorii Podložky na cvičení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá CorbySport na zahradu

CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá Podložky na cvičení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 231 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410328324 z výroby
- produkt je v kategorii Podložky na cvičení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá Podložky na cvičení
Cena zboží
231 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Podložky na cvičení CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 56800 Praktická taška přes rameno značky Body & Mind - modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410328324, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.