Info o CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá Doplňky k hracím sestavám CorbySport

Popis produktu: Originální vyskakující fotbalová branka Akční fotbalovou zábavu si můžete vzít kamkoliv. Díky těmto sofistikovaným automatickým vyskakovacím fotbalovým brankám od Goal Star, se promění každá louka, zahrada nebo část pláže během pár vteřin na fotbalové hřiště.Stačí vyndat branky z dodané přenosné tašky a otevřít. Již je samoobslužná brána kompletně postavena. Používejte pouze dvě tyče ze skelných vláken po stranách a upevněte je do země pomocí dodaných kolíků. Po několika vteřinách jsou branky zcela připraveny ke hře. Přitom jsou fotbalové branky vhodné jak pro děti tak i pro hobby fotbalisty. Jsou stabilní a s rozměrem 120 x 80 x 80 cm a vybavené robustní brankovou sítí, která přesně odpovídá správným rozměrům pro malý fotbal. A po akci jsou brány stejně rychle zase složeny a uloženy v úsporné a praktické tašce. S průměrem pouhých 45 cm a výškou 2-3 cm nevyžaduje téměř žádný prostor. Technické údaje: Vysoce kvalitní značka  Goal Star Robustní materiál a další póly z laminátu zajišťují stabilitu. Dodatečná příchytka v zemi pomocí přídavných tyčí. Ideální rozměry pro rekreační kopy s rozměry cca 120 x 80 x 80 cm. Velmi lehká a prostorově úsporná taška na uložení. K dispozici v černé barvě ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá za skvělou cenu 432 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Doplňky k hracím sestavám na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá skvělá volba v kategorii Doplňky k hracím sestavám.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá CorbySport na zahradu

CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá Doplňky k hracím sestavám Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 432 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 4250410328737 z výroby
- produkt je v kategorii Doplňky k hracím sestavám


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá Doplňky k hracím sestavám
Cena zboží
432 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Doplňky k hracím sestavám CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 56798 Samoskládací fotbalová branka - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 4250410328737, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.