Info o CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní Krokoměry CorbySport

Popis produktu: Krokoměr Basic, je přesný, spolehlivý krokoměr na připevnění k pásku, nebo na kalhoty, či sukni v oblasti pasu. Díky počítadlu spálených kalorií, přesnému měření, je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro turistiku.   Technický popis: Spolehlivý a přesný pedometr s bohatou funkční výbavou. Zobrazování času. Počítadlo kroků - do maximální hodnoty 99.999 kroků. Nastavení délky kroku: 30 - 120 cm. Výpočet vzdálenosti s přesností 0,01 km. Přesný výpočet spálených kalorií. Krokoměr má velký a přehledný displej. P rakticky umístěná tlačítka Mode, Set, Reset. Dlouhá životnost baterie. Snadná výměna baterie. Snadná údržba. Rozměry krokoměru: 5 x 3,7 cm.   Podrobný návod součástí balení. Obsah balení:   1 x Krokoměr ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní za skvělou cenu 157 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Krokoměry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní skvělá volba v kategorii Krokoměry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní CorbySport na zahradu

CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní Krokoměry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 157 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042741100 z výroby
- produkt je v kategorii Krokoměry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní Krokoměry
Cena zboží
157 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Krokoměry CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5472 Krokoměr - pedometr základní) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042741100, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.