Info o CorbySport 5465 Stopky elektronické - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5465 Stopky elektronické Hodiny CorbySport

Popis produktu: Elektronické stopky Brother Technické údaje: sdružené funkce - hodiny, stopky, alarm, datum průběžné měření stanoveného časového intervalu měří čas, s přesností na 1/100 sekundy stopky jsou vodě odolné součástí stopek jsou baterie dodáváme již pouze v černém provedení! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5465 Stopky elektronické za skvělou cenu 210 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5465 Stopky elektronické

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5465 Stopky elektronické skvělá volba v kategorii Hodiny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5465 Stopky elektronické od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5465 Stopky elektronické}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5465 Stopky elektronické mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5465 Stopky elektronické CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5465 Stopky elektronické, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5465 Stopky elektronické CorbySport na zahradu

CorbySport 5465 Stopky elektronické Hodiny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5465 Stopky elektronické i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 210 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5465 Stopky elektronické na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042713558 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5465 Stopky elektronické Hodiny
Cena zboží
210 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Hodiny CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5465 Stopky elektronické) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042713558, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.