Info o CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm Karimatky CorbySport

Popis produktu: Samonafukovací karimatka v tomto provedení je určena pro velmi pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. Je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky. Někdy je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku. Technické údaje: Tloušťka 7 cm rozměr 185 x 51 cm Hmotnost je 1,5kg rozměr obalu - délka 53 cm průměr 14 cm Výrobek je vhodný na kempování a zaručuje velice pohodlné ležení díky své tloušťce. Proti gumotextilním lehátkům má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti. Proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti. Obsah balení:   1 x karimatka 1x obal ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm za skvělou cenu 719 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karimatky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm skvělá volba v kategorii Karimatky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm CorbySport na zahradu

CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm Karimatky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 719 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042737592 z výroby
- produkt je v kategorii Karimatky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm Karimatky
Cena zboží
719 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karimatky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5331 Samonafukovací karimatka 7cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042737592, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.