Info o CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY Zimní brusle CorbySport

Popis produktu: Brusle dvoubřité roztahovací, PU přezky - určené pro malé děti na snadnější výuku bruslení. Možné nastavení brusliček je od 14 cm do 19 cm. Říká se jim "kluzky" nebo "kačenky". Technické údaje: Brusle dvoubřité roztahovací PU přezky - určené pro malé děti na snadnější výuku bruslení Možné nastavení brusliček je od 14 cm do 19 cm. Říká se jim "kluzky" nebo "kačenky" Obsah balení: 1 x Brusle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY za skvělou cenu 234 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zimní brusle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY skvělá volba v kategorii Zimní brusle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY CorbySport na zahradu

CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY Zimní brusle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 234 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595096681001 z výroby
- produkt je v kategorii Zimní brusle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY Zimní brusle
Cena zboží
234 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zimní brusle CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5178 Dětské brusle - KAČENKY) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595096681001, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.