Info o CorbySport 5146 Puk hokejový - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 5146 Puk hokejový Hokejové doplňky CorbySport

Popis produktu: Hokejový puk malý Junior Technické údaje: průměr 6 cm a výška 2 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 5146 Puk hokejový za skvělou cenu 29 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hokejové doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 5146 Puk hokejový

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 5146 Puk hokejový skvělá volba v kategorii Hokejové doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 5146 Puk hokejový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 5146 Puk hokejový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 5146 Puk hokejový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 5146 Puk hokejový CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 5146 Puk hokejový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 5146 Puk hokejový CorbySport na zahradu

CorbySport 5146 Puk hokejový Hokejové doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 5146 Puk hokejový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 29 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 5146 Puk hokejový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042710182 z výroby
- produkt je v kategorii Hokejové doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 5146 Puk hokejový Hokejové doplňky
Cena zboží
29 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Hokejové doplňky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 5146 Puk hokejový) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042710182, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.