Info o CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami Ostatní fitness nářadí CorbySport

Popis produktu: Posilovací péra Technické údaje: s 5-ti pružinami, které jsou libovojmě vyjmutelné a jednoduše instalovatelné zpět do expandéru . Délka pružin je 37 cm délka včetně rukojetí je 56 cm. Celková délka při roztažení je 125 cm. Foto je ilustrační. Balení je v blistru nebo papírové krabici. Slouží k posilování rukou a prsních svalů. Obsah balení: 1 x Posilovací péra ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami za skvělou cenu 209 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami CorbySport na zahradu

CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 209 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042726374 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
209 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 4785 Posilovací péra s 5-ti pružinami) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042726374, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.