Info o CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm Trampolíny CorbySport

Popis produktu: Ochranná síť na trampolínu 244 cm Technické údaje: Síť je natažena kolem skákací plochy a je bezpečnostní příslušenství k trampolínám  Ochranná síť je vyrobena z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům a vlhkosti. Síť je opatřena nylonovými návleky pro nasunutí na ocelové tyče. Ochranná bezpečnostní síť je složena ze 6-ti dílů. Výška sítě je 165 cm Vyrobeno z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti vlhkosti a povětrnostním vlivům. kapsy na odložení klíčů, telefonu, obuvi a všeho co vám brání při skákání barva: černá určeno pro trampolínu 244 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm za skvělou cenu 678 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Trampolíny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm skvělá volba v kategorii Trampolíny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm CorbySport na zahradu

CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm Trampolíny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 678 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Trampolíny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm Trampolíny
Cena zboží
678 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Trampolíny CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 4534 Ochranná síť na trampolínu 244 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.