Info o CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež Fotbalové míče CorbySport

Popis produktu: Fotbalový míč Goldshot Technické údaje: Ve velikosti č. 3. Průměr míče je 16 - 16,5 cm Obvod 52 cm. Jedná se o kvalitní míče srovnatelné se značkovými míči. Míč je určený pro oficiální soutěže mládežnické kopané - dle nových regulí fotbalové asociace. V barvě zelené - viz obrázek. Obsah balení: 1 x Fotbalový míč ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež za skvělou cenu 272 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Fotbalové míče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež skvělá volba v kategorii Fotbalové míče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež CorbySport na zahradu

CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež Fotbalové míče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 272 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042723359 z výroby
- produkt je v kategorii Fotbalové míče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež Fotbalové míče
Cena zboží
272 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Fotbalové míče CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 4398 Fotbalový míč vel. 3 - děti a mládež) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042723359, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.