Info o CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks Příslušenství na šipky CorbySport

Popis produktu: Náhradní plastové hroty k šipkám Technické údaje: 50 ks. Hroty jsou užší, o průměru 4 mm. Obsah balení: 1 x 50 ks v plastovém sáčku. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks za skvělou cenu 53 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na šipky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks skvělá volba v kategorii Příslušenství na šipky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks CorbySport na zahradu

CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks Příslušenství na šipky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 53 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042700978 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství na šipky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks Příslušenství na šipky
Cena zboží
53 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství na šipky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 4326 Náhradní plastové hroty k šipkám 50 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042700978, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.