Info o CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ Masážní nástroje CorbySport

Popis produktu: Masážní válec - roller MODRÝ, je moderní pomůcka pro účinnou masáž těla a také pro nácvik koordinace pohybů. Válec je vyrobený z odolné, nárazuvzdorné polyetylenové hmoty se ztužujícím polypropylenovým válcem uprostřed. Na válci je pak navařena vrstva tuhého pěnového polyetylenu. Povrchová struktura s výstupky a prohlubněmi je účinný masážní prostředek a při cvičení masíruje tělo, zajišťuje hlubší a přesnější svalovou stimulaci. Napomáhá tím uvolňování svalového napětí a k hloubkové masáži. Tím napomáhá odbourávání bolesti zad, kloubů a používáním. používáním válce dochází také ke zpevňování postavy. Válec je také určený ke zlepšování stability a koordinaci pohybů, urychlení zotavení po tréningu, snižuje riziko zranění, zvyšuje průtok krve v těle a urychluje léčbu poranění. Používá se jednotlivě i při skupinových cvičeních jógy, pilates či tréniku bojových umění. TECHNICKÝ POPIS: výrazná struktura povrchu s výstupky k masáži těla při cvičení vyztužení uvnitř  polypropylenový válec materiál: polyetylenová (PE) tuhá pěnová hmota průměr: 14 cm délka: 45 cm vhodný pro zlepšování stability a koordinaci pohybů uvolňuje svalové napětí, podporuje krevní oběh, posiluje svaly po zranění vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu maximální nosnost: 150 kg Obsah balení: 1 x válec ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Masážní nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ skvělá volba v kategorii Masážní nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ CorbySport na zahradu

CorbySport 39809  Masážní válec - roller, MODRÝ Masážní nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042732764 z výroby
- produkt je v kategorii Masážní nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 39809  Masážní válec - roller, MODRÝ Masážní nástroje
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Masážní nástroje CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 39809 Masážní válec - roller, MODRÝ) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042732764, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.