Info o CorbySport 32774 Batoh dětský barevný - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 32774 Batoh dětský barevný Dětské batohy a kapsičky CorbySport

Popis produktu: Dětský batůžek barevný Technické údaje: s nastavitelnými popruhy. Velká hlavní kapsa a tři menší kapsičky. Batoh je opatřený plastovými přezkami. Batoh má na výšku 24 cm široký je přibližně 26 cm, včetně bočních kapes. Batoh je ideální pro menší děti na výlety či na zabalení oblíbeného plyšového mazlíčka. Jedná se o batoh za výprodejovou cenu. Obsah balení: 1 x batůžek ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 32774 Batoh dětský barevný za skvělou cenu 133 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské batohy a kapsičky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 32774 Batoh dětský barevný

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 32774 Batoh dětský barevný skvělá volba v kategorii Dětské batohy a kapsičky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 32774 Batoh dětský barevný od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 32774 Batoh dětský barevný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 32774 Batoh dětský barevný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 32774 Batoh dětský barevný CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 32774 Batoh dětský barevný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 32774 Batoh dětský barevný CorbySport na zahradu

CorbySport 32774 Batoh dětský barevný Dětské batohy a kapsičky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 32774 Batoh dětský barevný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 133 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 32774 Batoh dětský barevný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042736250 z výroby
- produkt je v kategorii Dětské batohy a kapsičky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 32774 Batoh dětský barevný Dětské batohy a kapsičky
Cena zboží
133 Kč
Dostupnost
(Skladem) 04.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dětské batohy a kapsičky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 32774 Batoh dětský barevný) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042736250, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.