Info o CorbySport 32770 Bumerang dřevěný - hodnocení a parametry

Informace: CorbySport 32770 Bumerang dřevěný Frisbee CorbySport

Popis produktu: Bumerang dřevěný s motivy Austrálie. Technické údaje: K dispozici více typů bumerangů - tmavé, a světlé. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností Obsah balení: 1 x Bumerang  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží CorbySport 32770 Bumerang dřevěný za skvělou cenu 237 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Frisbee na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - CorbySport 32770 Bumerang dřevěný

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport CorbySport 32770 Bumerang dřevěný skvělá volba v kategorii Frisbee.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt CorbySport 32770 Bumerang dřevěný od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého CorbySport 32770 Bumerang dřevěný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu CorbySport 32770 Bumerang dřevěný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka CorbySport 32770 Bumerang dřevěný CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o CorbySport 32770 Bumerang dřevěný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží CorbySport 32770 Bumerang dřevěný CorbySport na zahradu

CorbySport 32770 Bumerang dřevěný Frisbee Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace CorbySport 32770 Bumerang dřevěný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 237 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

CorbySport 32770 Bumerang dřevěný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042701227 z výroby
- produkt je v kategorii Frisbee


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

CorbySport 32770 Bumerang dřevěný Frisbee
Cena zboží
237 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Frisbee CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (CorbySport 32770 Bumerang dřevěný) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042701227, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.