Info o Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené - hodnocení a parametry

Informace: Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené Karty na poker Copag

Popis produktu: Profesionální plastové karty vhodné pro hru na doma, i do klubů a kasín. Malé indexy ve 2 rozích. Rub karet modrý.Karty jsou omyvatelné.Při normální hře prakticky nezničitelné. Rozměry: 63 x 88 mm... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené za skvělou cenu 230 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karty na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené

Lukáš
Pro mé potřeby je Copag Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené skvělá volba v kategorii Karty na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené Copag - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené Copag na zahradu

Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené Karty na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Copag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 230 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Copag
- číslo EAN 5411068400438 z výroby
- produkt je v kategorii Karty na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené Karty na poker
Cena zboží
230 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karty na poker Copag

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Copag Regular 2078 Poker karty 2 rohy červené) potřebujete dokumentaci od výrobce (Copag), manuály 5411068400438, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.