Info o Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red - hodnocení a parametry

Informace: Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red Karty na poker Copag

Popis produktu: Kvalitní pokerové karty ze 100% plastu. Karty mají klasický širokoúhlý formát, jsou 88 mm vysoké a 63 mm široké. Karty jsou čtyřrohé - tedy v každém rohu je uvedena hodnota karty. Tyto karty jsou velice oblíbené u pravidelných hráčů pro svou vysokou životnost a odolnost. Díky složení ze 100% plastuvydrží tyto karty 100 krát více her než karty papírové nebo pouze s plastovým potahem. Karty jsou omyvatelné, vodotěsné a pyšní se svou dlouhou životností.   Vlastnosti: 4 rohy jumbo velikost: 63 x 88 mm zadní strana karty v červeném provedení   Obsah balení: 1 balíček karet  52 karet + 2 žolíky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red za skvělou cenu 194 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karty na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red

Lukáš
Pro mé potřeby je Copag Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red skvělá volba v kategorii Karty na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red Copag - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red Copag na zahradu

Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red Karty na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Copag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Copag
- číslo EAN 5411068640612 z výroby
- produkt je v kategorii Karty na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red Karty na poker
Cena zboží
194 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karty na poker Copag

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Copag Copag Jumbo 2073 Poker karty 4 rohy Red) potřebujete dokumentaci od výrobce (Copag), manuály 5411068640612, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.