Info o Cop - hodnocení a parametry

Informace: Cop Hobby ODEON

Popis produktu: Kniha Cop:Tři ženy žijící ve třech různých světadílech, tři osudy: Indka, která patří k nejnižší společenské vrstvě – Italka, jež zdědí rodinnou firmu – Kanaďanka, která má skvělou kariéru v právnické firmě. Všechny tři spojuje touha po důstojném životě. Nikdy se spolu nesetkají, nevědí o sobě; a přesto se mezi nimi vytvoří intimní pouto – symbolické pouto vzpoury proti nepřízni osudu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Cop za skvělou cenu 247 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cop

Lukáš
Pro mé potřeby je ODEON Cop skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cop od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cop}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cop mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cop ODEON - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cop, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cop ODEON na zahradu

Cop Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cop i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ODEON, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cop na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ODEON
- číslo EAN 9788020718204 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cop Hobby
Cena zboží
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby ODEON

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cop) potřebujete dokumentaci od výrobce (ODEON), manuály 9788020718204, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.