Info o Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Práh

Popis produktu: Kniha Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka: ?Puré de mijo, sopa Algodón, Kaldoun, Kreplach o los „Kružalky“ praguenses? ?Golosinas de Lippert y recetas de Šroubek? ?Cómo es la típica cocina checa? ?Sabe Vd. que los platos que ahora consideramos típicos para la tradición checa provienen de diversas partes de Europa? ?Que la carne de cerdo asada con los “knedliky” y col guisada es invento de un dueno de restaurante? ?Que los filetes de ternera empanizados provienen de Italia del Norte y llegaron a nuestro país a través de la Corte de Viena? ?Y qué dice del goulash húngaro o rollos de carne rellenos? ?Y quiere saber qué platos prefería el famoso actor checo Hugo Hass o qué gustaba a los escritores Franz Kafka y Jaroslav Hašek? …pues ha elegido bien. Venga a visitar el curioso mundo de la antigua cocina checa. Déjese guiar por este libro de viejas recetas checas. Las recopiló un famoso viajero praguense – amante de la buena comida, los buenos hábitos y la vida en general.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Práh Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka Práh - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka Práh na zahradu

Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Práh, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Práh
- číslo EAN 9788072527489 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Práh

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cocina De La Vieja Praga: Staropražská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Práh), manuály 9788072527489, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.