Info o Clona do auta - Clear View - hodnocení a parametry

Informace: Clona do auta - Clear View Autodoplňky Kokiska

Popis produktu: Bezpečná jízdou zajištěna touto šikovnou sluneční clonou do auta. Praktický pomocník, který chrání vaše oči a zároveň zaručuje bezpečnou jízdu. Pohltí jak ostré denní světlo, tak oslnivá noční světla. Černá clona chrání před sluncem a oranžová clona chrání v noci před reflektory jiných aut. Perfektní dárek pro každého řidiče. Bezpečná jízdou zajištěna touto šikovnou sluneční clonou do auta. Praktický pomocník, který chrání vaše oči a zároveň zaručuje bezpečnou jízdu. Pohltí jak ostré denní světlo, tak oslnivá noční světla. Černá clona chrání před sluncem a oranžová clona chrá Rozměr: 31 x 18 x 5,5 cmClona do auta - Clear View... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Clona do auta - Clear View za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Autodoplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Clona do auta - Clear View

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Clona do auta - Clear View skvělá volba v kategorii Autodoplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Clona do auta - Clear View od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Clona do auta - Clear View}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Clona do auta - Clear View mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Clona do auta - Clear View Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Clona do auta - Clear View, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Clona do auta - Clear View Kokiska na zahradu

Clona do auta - Clear View Autodoplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Clona do auta - Clear View i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Clona do auta - Clear View na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Autodoplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Clona do auta - Clear View Autodoplňky
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Autodoplňky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Clona do auta - Clear View) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.